בעיות איטום

 
הבעיות השכיחות ביותר בבתי מגורים בארץ הן בעיות איטום. גשם שמחלחל אל מקום המגורים, יכול ליצור נזק חמור, הבא לידי ביטוי בבעיות רטיבות. בעיות הרטיבות מקבלות ביטוי במגוון דרכים.
 

הנזקים שיוצרות בעיות האיטום

 
ראשית כל בעיות האיטום יוצרות נזקים אסתטיים: הצבע והטיח מתנפחים, הקיר מקבל גוונים צהובים, חומים, אפורים ואפילו שחורים וריח נוראי של טחב אופף את הבית. אבל גרוע מכך הוא שבעיות הרטיבות יוצרות עובש העלול להסב נזקים בריאותיים, בעיקר בקרב ילדים וקשישים.

לעתים האיטום כל כך לא מוצלח עד כדי כך שהתקרה ושהקירות רטובים ממש, וגשם ממש מחלחל דרכם ויוצר נזקים בתוך הבית – מרטיב את הספות, השטיחים, המזרנים והריהוט ועוד. כשלי האיטום מתגברים ויוצרים בעיות משמעותיות שאי-אפשר להסתיר. כך ערכה של הדירה יורד מיום ליום, וגם אם החלטתם להיפטר ממנה, הרי שככל שתתמהמהו, הסיכוי לכך שתצליחו ייקטן.
 
 

היכן יכולות לצוץ בעיות רטיבות?

 
בעיות רטיבות, הנובעות מכשלי איטום, יכולות להתגלות כמעט בכל מקום: גגות שטוחים ומשופעים (גם גגות רעפים), מרפסות, חדרי רחצה, מרתפים וקירות תומכים, חלונות, קירות חיצונים, תעלות ושרוולים להעברת צינורות וקבלים, צינורות ניקוז ועוד.

באיטום מיכאל אנחנו מתמחים בבדיקות איטום של המבנה, באיתור כשלי איטום ובעיות רטיבות ובמציאת פתרונות אפקטיביים לטיפול בהם. נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את השקט הנפשי במציאת מקור הבעיה וכמובן בהתאמת הפתרון המתאים, שיאפשר לכם להמשיך בשגרת חייכם בלב שקט.

לתיאום פגישה ולקבלת ייעוץ לגבי הטיפול בכשלי איטום התקשרו: 072-3212338
 
 
 
איטום מיכאל – בעיות איטום